Hızlı Para Kazanmanızı Sağlayacak Yöntemler

0

Hızlı Para Kazanmak

Hızlı şekilde kolay yoldan zengin olmak herkesin hayalidir. Ancak her şeyin bir bedeli ve şekli vardır, para kazanmanın yollarını bilmek gerekir.

Çok para kazanmak isterken öncelikle bilinmesi gereken bir psikoloji vardır. Freud’un zihin modeline göre; zihin üçe ayrılır ego, süperego ve id. İd bilinçaltının derinliklerinde yaşayan içgüdüsel dürtülerin kaynağıdır. İd aniden bir şeyler yapmanızı sağlar, düşünmeden hareket edersiniz.

Süperego, idin dengeleyicisi görevindedir ilerleyen yaşlarda oluşur. Ego, ise karar mercidir, orta noktayı bulmaya yarar. Çok para kazanmada bu üçlü birbirini dengeleyerek yanlış hareketlerde bulunmayı önlerler.

Arabanızı Reklam Kaplayın

Arabanızı firmaların reklamlarını içeren görsellerle kaplatarak sponsorluk yapabilirsiniz. Yolda giderken reklam yaparak aylık belli miktarlarda ödeme alırsınız.

Doğrudan Satış Temsilcisi Olun

Kozmetik ürünler, sağlık ürünleri, güzellik ürünleri, temizlik ürünleri gibi alanlarda doğrudan satış temsilciliği yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Firmalara kayıt olarak ürünlerini satmak istediğinizi belirttiğinizde sizlere satış imkanları tanırlar.

Part Time Çalışmak

Hızlı para kazanmak isterseniz part time işler en çok başvurulan işlerdendir. Normal çalıştığınız bir işiniz varsa ek olarak garsonluk, şoförlük yapabilirsiniz.

Freelance İşler

Yazarlık, halkla ilişkiler, grafik tasarım, web tasarım gibi işlerde freelancer olarak çalışabilirsiniz. Yeteneğiniz olan konuda evinizden çalışarak para kazanabilirsiniz.

Toplantılarda Veya Etkinliklerde Görev Almak

Ürünlerini pazarlamak isteyen firmalar ticari kongre, fuar ve etkinliklerle tanıtım yaparlar. Bu organizasyonlarda görev alacak kişilere ihtiyaç duyarlar. Elektronik fuarında cep telefonu standı açmak, konser alanında içecek standı açmak, festivallerde bilet satışı yapmak, konuk karşılamak için birilerine ihtiyaç duyulur.

Gizli Müşteri Olabilirsiniz

Araştırma firmaları gizli müşterilerinin raporları için ücret öderler. Gizli müşteri nerede nelere dikkat edeceğine dair bilgilendirilir, alışveriş merkezinde çalışanların kontrolü, restoranlarda temizlik gibi konuları gizli müşteriler denetler ve rapor eder.

Sperm Yada Yumurtalarınızı Satın

Çocuk sahibi olamayanlar insanlar sperm bankalarından aldıkları sperm ve yumurtalarla çocuk sahibi olmak isteyebilirler. Siz de bu bankalara satış yaparak çok büyük paralar kazanabilirsiniz.

Nasa’ya Denek Olun

Nasa’nın yaptığı deneyler için denek olabilirsiniz. Mesela; 90 gün boyunca yatakta yatana 5.000 dolar gibi bir ödeme veriyor.

Saçlarınızı Satın

Uzun ve güzel saçlarınız varsa kuaförler bu saçları alıyorlar ve saç yaparken kullanıyorlar. Saçınızı satarak para kazanmanız mümkündür.

Fiverr ve Bionluk Tarzı Sitelerde İşler Yapın

Web tasarımcılığı, grafik tasarımcılığı, görsel videolar hazırlama, yazarlık gibi işler için en ideal platformlardır.

İlaç Deneği Olun

Piyasaya yeni çıkacak ilaç ve kozmetik ürünlerin denenmesi gerekiyor, bu demelere deneklik yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.